Horacio Hollingdale oljemålning

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

HORACIO R HOLLINGDALE (akt. 1881-1899): Landskap med figurer vid vattendrag, signerad HRHollingdale, olja på duk, 35x45 cm

497814

2017-11-03