Skål på fot Rörstrand majolika

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SKÅL på fot i form av tre storkar, majolika, inpressad stämpel Rörstrand, 1880-tal, höjd och diameter ca 34 cm

Skål med nagg, krackelyrer

497817

2017-11-03