Brosch 18 k guld örhängen

Brosch 18 k guld örhängen
Brosch 18 k guld örhängen
Brosch 18 k guld örhängen
Brosch 18 k guld örhängen
Brosch 18 k guld örhängen
Brosch 18 k guld örhängen
Brosch 18 k guld örhängen
Brosch 18 k guld örhängen

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BROSCH, 18 k guld, cirkelformad med dekor av odlade saltvattenspärlor, Heribert Engelbert, Stockholm 1964, ÖRHÄNGEN, 2 par, HÄNGEN, 2 st., COLLIER, 2 st., odlade saltvattenspärlor, delvis guld, ARMBANDSUR, 18 k guld, mekaniskt urverk, diameter 15 mm

Pärlor med omfattande slitage, armbandsur går ej vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, glas med repor, slitage

497821

2017-11-06