Rudolph Stone oljemålningar

Rudolph Stone oljemålningar
Rudolph Stone oljemålningar
Rudolph Stone oljemålningar
Rudolph Stone oljemålningar

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

RUDOLPH STONE (1900-talets början): (4), rävjakt, olja på pannå, 16x31 cm vardera

497828

2017-11-03