Rudolph Stone oljemålningar
Valmis
2017-11-03
497828
| Korkein tarjous | 4 800 SEK |
| Arviointi | 4 000 SEK |
RUDOLPH STONE (1900-talets början): (4), rävjakt, olja på pannå, 16x31 cm vardera