Torborg Lindberg

Torborg Lindberg
Torborg Lindberg
Torborg Lindberg
Torborg Lindberg
Torborg Lindberg
Torborg Lindberg

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TORBORG LINDBERG (1908-1980): Samisk kvinna med barn, monogramsignerad TL, snidat och polykromt bemålat trä, höjd 14 cm

Lagning på foten

497843

2017-11-03