Fanny Hjelm akvarell

Fanny Hjelm akvarell
Fanny Hjelm akvarell
Fanny Hjelm akvarell
Fanny Hjelm akvarell

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 000 SEK

FANNY HJELM (1858-1944), äppelblom, signerad Fanny Hjelm Hultafors 10 Okt 1930, akvarell, ca 14x11 cm

497844

2017-11-03