Fernand Leger efter litografi

Fernand Leger efter litografi
Fernand Leger efter litografi

Klubbat för:

4 200 SEK

Arviointi

5 000 SEK

Kuvaus

FERNAND LEGER (1881-1955) efter: Komposition, signerad och daterad i trycket F Leger -24, färglitografi, 227/450, tryckt av Mourlot, ca 65x91 cm

Kuntoraportti

Något gulnad

497849

Päivämäärä:

2017-11-03