Fernand Leger efter litografi
Klubbat för:
4 200 SEK
Arviointi
5 000 SEK
Kuvaus
FERNAND LEGER (1881-1955) efter: Komposition, signerad och daterad i trycket F Leger -24, färglitografi, 227/450, tryckt av Mourlot, ca 65x91 cm
Kuntoraportti
Något gulnad
497849
Päivämäärä:
2017-11-03