Klubbat för:
8 600 SEK
Utropspris
5 000 SEK
GRANGE, sängstomme, Frankrike, 1900-talets slut, fanerad i körsbär, bäddmått ca 200x180 cm, höjd huvudgavel ca 95 cm, höjd fotgavel ca 60 cm
497852
2017-11-03
Gör en kostnadsfri värdering här