Bokskåp 1800-tal

Bokskåp 1800-tal
Bokskåp 1800-tal
Bokskåp 1800-tal
Bokskåp 1800-tal
Bokskåp 1800-tal
Bokskåp 1800-tal
Bokskåp 1800-tal
Bokskåp 1800-tal
Bokskåp 1800-tal
Bokskåp 1800-tal
Bokskåp 1800-tal
Bokskåp 1800-tal

Klubbat för:

14 000 SEK

Utropspris

18 000 SEK

BOKSKÅP, 1800-tal, empire, fanér i mahogny, förgyllda ornament, flyttbara hyllplan(4) med fanerad framkant, fothylsor, höjd ca 194, 134x34 cm, nyckel medföljer

Fanérskador, lagningar, dekorlister(2) saknas, framsida framstår något blekt

497857

2017-11-03