Carl fredrik Erdmann akvareller

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

2 000 SEK

CARL FREDRIK ERDMANN (1847-1892), (3), akvareller, svamp, fisk, hallon, varav 2 signerade, varierande mått, största 15x22 cm

497866

2017-11-03