Jean-Pierre Cassigneul färglitografi
Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
JEAN- PIERRE CASSIGNEUL (född 1935): Femme au bordé du fourrures, signerad Cassigneul, XXXIX/LXXV, färglitografi ca 63,5x46 cm
HISTORIK: Motsvarande litografi numrerad XLIII/LXXV ropades ut under Stockholms Auktionsverks Kvalitetsauktion avseende handteckningar och grafik 1981.
Glas saknas
497869
2017-11-03