Carl Fredrik Erdmann porslinsmålningar

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

1 200 SEK

CARL FREDRIK ERDMANN (1847-1892), (2), porslinsmålningar, svala och blomster, signerade och daterade 1886, 16x12,5 cm

497873

2017-11-03