Spelbord 1700-tal rokoko

Spelbord 1700-tal rokoko
Spelbord 1700-tal rokoko
Spelbord 1700-tal rokoko
Spelbord 1700-tal rokoko
Spelbord 1700-tal rokoko
Spelbord 1700-tal rokoko
Spelbord 1700-tal rokoko
Spelbord 1700-tal rokoko
Spelbord 1700-tal rokoko
Spelbord 1700-tal rokoko
Spelbord 1700-tal rokoko
Spelbord 1700-tal rokoko

Klubbat för:

7 800 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SPELBORD, 1700-tal, rokoko, fanérat i valnöt och rot, 2 ljusbrickor, senare dekor i intarsia, höjd 77, 94x47 cm

Skador och lagningar, visst fanerbortfall

497878

2017-11-03