Klubbat för:
22 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
LYKTUR, Per Larsson, Småland, ca 1660-tal, gångsystem, urtavla, lod och konsol senare, urtavla med med romerska siffror, höjd 32 cm
Slitage, skador
497886
2017-11-03
Gör en kostnadsfri värdering här