Engelsk matgrupp mahogny
Klubbat för:
10 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
MATBORD, STOLAR, 8 st., 1900-talets andra hälft, engelsk stil, mahogny, bordet på pelarfot med fotavslut i mässing, höjd 76, diameter 110, 3 iläggsskivor med sarg a 51 cm, total längd 263 cm
Bruksslitage
497902
2017-11-03