Engelsk matgrupp mahogny

Engelsk matgrupp mahogny
Engelsk matgrupp mahogny
Engelsk matgrupp mahogny
Engelsk matgrupp mahogny
Engelsk matgrupp mahogny
Engelsk matgrupp mahogny
Engelsk matgrupp mahogny
Engelsk matgrupp mahogny
Engelsk matgrupp mahogny
Engelsk matgrupp mahogny

Klubbat för:

10 500 SEK

Utropspris

5 000 SEK

MATBORD, STOLAR, 8 st., 1900-talets andra hälft, engelsk stil, mahogny, bordet på pelarfot med fotavslut i mässing, höjd 76, diameter 110, 3 iläggsskivor med sarg a 51 cm, total längd 263 cm

Bruksslitage

497902

2017-11-03