Byrå LouisXVI-stil
Klubbat för:
1 500 SEK
Arviointi
3 000 SEK
Kuvaus
BYRÅ med stenskiva, 1900-talets första hälft, Louis XVI-stil, fitavslut i mässing, med intarsiadekor, 3 lådor, höjd 82, 94x47 cm, nycklar finns
Kuntoraportti
Bruksslitage
497913
Päivämäärä:
2017-11-03