Birgitta Fellbom oljemålning

Birgitta Fellbom oljemålning
Birgitta Fellbom oljemålning
Birgitta Fellbom oljemålning
Birgitta Fellbom oljemålning
Birgitta Fellbom oljemålning
Birgitta Fellbom oljemålning

Klubbat för:

650 SEK

Schätzwert

2 000 SEK

Beschreibung

BIRGITTA FELLBOM (1900-tal): Blomsterstilleben, signerad och daterad 1944, olja på pannå, 79x65 cm

Zustandsbeschreibung

497916

2017-11-03