Klubbat för:
650 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
BIRGITTA FELLBOM (1900-tal): Blomsterstilleben, signerad och daterad 1944, olja på pannå, 79x65 cm
Zustandsbeschreibung
497916
2017-11-03
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner