Ring 18 k vitguld

Ring 18 k vitguld
Ring 18 k vitguld
Ring 18 k vitguld
Ring 18 k vitguld
Ring 18 k vitguld
Ring 18 k vitguld
Ring 18 k vitguld
Ring 18 k vitguld
Ring 18 k vitguld
Ring 18 k vitguld
Ring 18 k vitguld
Ring 18 k vitguld
Ring 18 k vitguld
Ring 18 k vitguld

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

2 500 SEK

RING, 18 k vitguld, trappslipad blå sten, dekor av 6 diamanter med rosen-samt 2 med åttkantslipning, 1930-tal, ostämplad, ringstorlek ca 16 mm, vikt ca 2,1 g

Ringskena med lödmärken

497919

2017-11-11