Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
RING, 18 k vitguld, trappslipad blå sten, dekor av 6 diamanter med rosen-samt 2 med åttkantslipning, 1930-tal, ostämplad, ringstorlek ca 16 mm, vikt ca 2,1 g
Ringskena med lödmärken
497919
2017-11-11
Gör en kostnadsfri värdering här