Johan Boklund

Johan Boklund
Johan Boklund
Johan Boklund
Johan Boklund

Klubbat för:

7 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

JOHAN BOKLUND (1817-1880): Interiör med flicka vid fönster, signerad, olja på duk, ca 45x34 cm

Smärre krackeleringar, smärre slitage

497929

2017-11-06