Tadeuz Kamasa oljemålning

Tadeuz Kamasa oljemålning
Tadeuz Kamasa oljemålning
Tadeuz Kamasa oljemålning
Tadeuz Kamasa oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TADEUSZ KAMASA (1924-2003): kustmotiv, signerad T Kamasa, olja på pannå, 45x53 cm

497932

2017-11-08