H Öfverström oljemålning

H Öfverström oljemålning
H Öfverström oljemålning
H Öfverström oljemålning
H Öfverström oljemålning

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HUGO ÖFVERSTRÖM (1900-1973): båt vid klippa, signerad, olja på duk, 35x59 cm

497933

2017-11-08