Bengt Andersson Råssbyn oljemålning

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BENGT ANDERSSON RÅSSBYN(1931-2008): komposition, signerad Bengt, Andersson, daterad -68 olja på duk, 60x52 cm

497936

2017-11-08