Bordslampor 1800-tal
2017-11-03
497946
| Klubbat belopp | 14 000 SEK |
| Utropspris | 18 000 SEK |
BORDSLAMPOR, 1800-talet andra hälft, förgylld och patinerad brons med marmorskaft, höjd inkl. skärm 72 cm
En med skadat/ lagat marmorskaft