Kandelabrar senempire

Kandelabrar senempire
Kandelabrar senempire
Kandelabrar senempire
Kandelabrar senempire
Kandelabrar senempire
Kandelabrar senempire
Kandelabrar senempire
Kandelabrar senempire
Kandelabrar senempire
Kandelabrar senempire
Kandelabrar senempire
Kandelabrar senempire
Kandelabrar senempire
Kandelabrar senempire
Kandelabrar senempire
Kandelabrar senempire
Kandelabrar senempire
Kandelabrar senempire

Klubbat för:

16 500 SEK

Utropspris

14 000 SEK

KANDELABRAR, senempire, 1800-talets mitt, förgylld och mörkpatinerad brons, för 6 ljus, höjd ca 59 cm

497947

2017-11-03