Nils Rosberg oljemålning

Nils Rosberg oljemålning
Nils Rosberg oljemålning
Nils Rosberg oljemålning
Nils Rosberg oljemålning
Nils Rosberg oljemålning
Nils Rosberg oljemålning

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

NILS ROSBERG (1865-1957): Landskapsmotiv, signerad och otydligt daterad Nils Rosberg, olja på duk, ca 111x151

497973

2017-11-03