Orientaliskt brickbord

Orientaliskt brickbord
Orientaliskt brickbord
Orientaliskt brickbord
Orientaliskt brickbord
Orientaliskt brickbord
Orientaliskt brickbord

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

1 200 SEK

BRICKBORD, 1900-talets första hälft, svärtad metall, med kinesiserande dekor, höjd 45, 64x50 cm

Bruksslitage

497980

2017-11-08