Vägglampor Bergboms
Klubbat för:
3 600 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
BERGBOMS, väggarmaturer, 1 par, 1960-tal, mässing, skärmarna invändigt vitlackerade, fästen i trä, etikettmärkta, höjd ca 84 cm
Kuntoraportti
Smärre ytskador
497982
Päivämäärä:
2017-11-08