Vägglampor Bergboms

Vägglampor Bergboms
Vägglampor Bergboms
Vägglampor Bergboms
Vägglampor Bergboms
Vägglampor Bergboms
Vägglampor Bergboms
Vägglampor Bergboms
Vägglampor Bergboms

Klubbat för:

3 600 SEK

Arviointi

2 000 SEK

Kuvaus

BERGBOMS, väggarmaturer, 1 par, 1960-tal, mässing, skärmarna invändigt vitlackerade, fästen i trä, etikettmärkta, höjd ca 84 cm

Kuntoraportti

Smärre ytskador

497982

Päivämäärä:

2017-11-08