Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
VINSTÄLL, nysilver, tidigt 1900-tal, förgylld, genombruten dekor med växtornament, höjd 41 cm
Slitage, lagning på handtag
497998
2017-11-03
Gör en kostnadsfri värdering här