Vinställ i nysilver

Vinställ i nysilver
Vinställ i nysilver
Vinställ i nysilver
Vinställ i nysilver
Vinställ i nysilver
Vinställ i nysilver

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VINSTÄLL, nysilver, tidigt 1900-tal, förgylld, genombruten dekor med växtornament, höjd 41 cm

Slitage, lagning på handtag

497998

2017-11-03