Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
PETER FORSBERG, OS NAGANO 1998, ishockeyklubba TITAN, signerad Peter Forsberg
PROVENIENS: Gåva direkt av Forsberg till nuvarande ägare som också tillhörde OS-truppen
Tejpad
497999
2017-11-21
Gör en kostnadsfri värdering här