Peter Forsberg OS Nagano Sport och affischkonst

Klubbat för:

1 800 SEK

1 500 SEK

PETER FORSBERG, OS NAGANO 1998, ishockeyklubba TITAN, signerad Peter Forsberg

PROVENIENS: Gåva direkt av Forsberg till nuvarande ägare som också tillhörde OS-truppen

Tejpad

497999

2017-11-21