Bohemia matservis

Bohemia matservis
Bohemia matservis
Bohemia matservis
Bohemia matservis
Bohemia matservis
Bohemia matservis
Bohemia matservis
Bohemia matservis

Klubbat för:

1 300 SEK

1 500 SEK

MATSERVIS, 66 dlr, Bohemia, vitt gods med blå och guldkant, bestående av: 10 mattallrikar, 12 djupa tallrikar, 12 förrättstallrikar, 2+1+1 uppläggningsfat , 2 skålfat, 9 assietter, 2 skålar, såsskål, tillbringare, terrin med lock, kaffekanna, sockerskål med lock, mjölkkanna samt 9 kaffekoppar med fat

Förgyllning med slitage. Mindre nagg förekommer

498015

2017-11-03