Cigarettetui silverspecial

Cigarettetui silverspecial
Cigarettetui silverspecial
Cigarettetui silverspecial
Cigarettetui silverspecial
Cigarettetui silverspecial
Cigarettetui silverspecial
Cigarettetui silverspecial
Cigarettetui silverspecial
Cigarettetui silverspecial
Cigarettetui silverspecial

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

CIGARETTETUI, sköldpadd och silver, 1800-talets slut, invändigt förgyllt, sirlig dekor, utländska kontrollstämplar, ca 10x8 cm

Minimal spricka, smärre slitage

498020

2017-11-04