Soffa 1900-talets andra hälft

Soffa 1900-talets andra hälft
Soffa 1900-talets andra hälft
Soffa 1900-talets andra hälft
Soffa 1900-talets andra hälft
Soffa 1900-talets andra hälft
Soffa 1900-talets andra hälft
Soffa 1900-talets andra hälft
Soffa 1900-talets andra hälft
Soffa 1900-talets andra hälft
Soffa 1900-talets andra hälft
Soffa 1900-talets andra hälft
Soffa 1900-talets andra hälft

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

UNOPIÙ, soffa, 1900-talets andra hälft, Italien, patinerad metall, knoppar i mässing, lösa kuddar, ljus klädsel, etikettmärkt, höjd ca 81, 160x76, sitthöjd 42 cm, överdrag medföljer

Bruksslitage, klädsel med fläckar

498023

2017-11-06