Soffa 1900-talets andra hälft
Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
UNOPIÙ, soffa, 1900-talets andra hälft, Italien, patinerad metall, knoppar i mässing, lösa kuddar, ljus klädsel, etikettmärkt, höjd ca 81, 160x76, sitthöjd 42 cm, överdrag medföljer
Bruksslitage, klädsel med fläckar
498023
2017-11-06