Stolar Louis XV-stil klädsel Frank

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

STOLAR, 4 st, 1900-talets mitt, Louis XV-stil, skuren dekor, klädsel i Josef Franks "Tre öar i Svarta Havet", sitthöjd ca 44 cm

Ytskador, klädsel med slitage

498031

2017-11-06