Stolar design Engström

Stolar design Engström
Stolar design Engström
Stolar design Engström
Stolar design Engström
Stolar design Engström
Stolar design Engström
Stolar design Engström
Stolar design Engström
Stolar design Engström
Stolar design Engström
Stolar design Engström
Stolar design Engström

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

1 200 SEK

SVEN ENGSTRÖM, stolar, 4 st, Bodafors, 1900-talets andra hälft, ek, stoppade sitsar med klädsel av Josef Frank, brännmärkta, sitthöjd ca 44 cm

Bruksslitage, smärre ytskador

498033

2017-11-06