Karmstol empirestil
Valmis
2017-11-06
498036
| Korkein tarjous | 450 SEK |
| Arviointi | 1 000 SEK |
KARMSTOL, 1900-talets andra hälft, empirestil, bemålad, karmarna med skulpterad dekor av delfiner, stoppad sits, ljus klädsel, sitthöjd ca 39 cm
Slitage