Golvlampa Hw Armatur Tema lampor

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

HW ARMATUR, golvlampa, 1900-talets andra hälft, svartlackerad och mässing detaljer, höj- och sänkbara, höjd inkl skärm ca 130 cm

Slitage

498039

2017-11-06