Johannes Andersen bardisk

Johannes Andersen bardisk
Johannes Andersen bardisk
Johannes Andersen bardisk
Johannes Andersen bardisk
Johannes Andersen bardisk
Johannes Andersen bardisk
Johannes Andersen bardisk
Johannes Andersen bardisk
Johannes Andersen bardisk
Johannes Andersen bardisk
Johannes Andersen bardisk
Johannes Andersen bardisk

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

JOHANNES ANDERSEN, bardisk, J. Skaaning & Søn, Danmark, 1960-tal, palisander, detaljer i laminat, klaffar med bakomvarande barinredning, fotsteg i metall, höjd ca 110, 120x40 cm

CITES-intyg medföljer

Blekt, bruksslitage

498047

2017-11-03