Johannes Andersen bardisk
Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
JOHANNES ANDERSEN, bardisk, J. Skaaning & Søn, Danmark, 1960-tal, palisander, detaljer i laminat, klaffar med bakomvarande barinredning, fotsteg i metall, höjd ca 110, 120x40 cm
CITES-intyg medföljer
Blekt, bruksslitage
498047
2017-11-03