Matgrupp ek fårskinn

Matgrupp ek fårskinn
Matgrupp ek fårskinn
Matgrupp ek fårskinn
Matgrupp ek fårskinn
Matgrupp ek fårskinn
Matgrupp ek fårskinn
Matgrupp ek fårskinn
Matgrupp ek fårskinn
Matgrupp ek fårskinn
Matgrupp ek fårskinn
Matgrupp ek fårskinn
Matgrupp ek fårskinn
Matgrupp ek fårskinn
Matgrupp ek fårskinn
Matgrupp ek fårskinn
Matgrupp ek fårskinn
Matgrupp ek fårskinn
Matgrupp ek fårskinn

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

MATGRUPP, 5 dlr, 1950-tal, ek, bestående av: 4 stolar med stoppad klädsel i fårskinn, bord med iläggsskiva, höjd bord ca 72,5, diameter 110, längd med skiva 165 cm

Stolar nyklädda i skinn, bord med bruksslitage, repor

498051

2017-11-03