Matgrupp ek fårskinn
Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
MATGRUPP, 5 dlr, 1950-tal, ek, bestående av: 4 stolar med stoppad klädsel i fårskinn, bord med iläggsskiva, höjd bord ca 72,5, diameter 110, längd med skiva 165 cm
Stolar nyklädda i skinn, bord med bruksslitage, repor
498051
2017-11-03