Fingerborg

Fingerborg
Fingerborg
Fingerborg
Fingerborg
Fingerborg
Fingerborg

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 200 SEK

FINGERBORG, 18 k guld, 1845, topp av karneol, graverad monogram, vikt ca 3 g

Slitage, bucklor

498069

2017-11-03