Bestick i silver

Bestick i silver
Bestick i silver
Bestick i silver
Bestick i silver
Bestick i silver
Bestick i silver
Bestick i silver
Bestick i silver

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BESTICK, silver, 1900-tal, bestående av: 21 moccaskedar, 18 teskedar, 6 gafflar, 3 knivar, bordssked, 2 såsslevar, 2 kompottskedar, vikt exkl. kniv med rostfritt blad ca 840 g

Bruksslitage, delvis med gravyr

498092

2017-11-03