Bordslampor mässing

Bordslampor mässing
Bordslampor mässing
Bordslampor mässing
Bordslampor mässing
Bordslampor mässing
Bordslampor mässing
Bordslampor mässing
Bordslampor mässing

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BORDSLAMPOR, mäsing, 1 par, 1900-talets mitt, tillverkade av granatpjäser, höjd ca 35 cm exkl. lampfattningar

Visst slitage

498112

2017-11-04