Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
FREDRIK CHRISTIAN KIAERSKOU (1805-1891): "Rånneby", signerad a tergo, olja på duk, 29,5x33 cm
Krackeleringar
498117
2017-11-04
Gör en kostnadsfri värdering här