Skålar allmoge

Skålar allmoge
Skålar allmoge
Skålar allmoge
Skålar allmoge
Skålar allmoge
Skålar allmoge
Skålar allmoge
Skålar allmoge
Skålar allmoge
Skålar allmoge

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SKÅLAR, 3 st, lergods, allmoge, delvis glaserade, diameter ca 22-39 cm

Nagg, slitage

498120

2017-11-04