Gunnar Widforss akvarell
2017-11-04
498123
| Klubbat belopp | 6 200 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
GUNNAR WIDFORSS (1879-1934): Skärgårdsmotiv, signerad och daterad Widfors 1917, akvarell, ca 36x46,5 cm