Gunnar Widforss akvarell

Gunnar Widforss akvarell
Gunnar Widforss akvarell
Gunnar Widforss akvarell
Gunnar Widforss akvarell
Gunnar Widforss akvarell
Gunnar Widforss akvarell

Klubbat för:

6 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

GUNNAR WIDFORSS (1879-1934): Skärgårdsmotiv, signerad och daterad Widfors 1917, akvarell, ca 36x46,5 cm

498123

2017-11-04