Klubbat för:
6 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
GUNNAR WIDFORSS (1879-1934): Skärgårdsmotiv, signerad och daterad Widfors 1917, akvarell, ca 36x46,5 cm
498123
2017-11-04
Gör en kostnadsfri värdering här