Schatull
Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SCHATULL på benställning, 1800-talets slut, barockstil, ek, beslag i mässing, insatslåda, mått skrin höjd ca 25, 47x27 cm, total höjd ca 58 cm
Slitage, löst defekt lås medföljer, nyckel saknas
498134
2017-11-04