Schatull

Schatull
Schatull
Schatull
Schatull
Schatull
Schatull
Schatull
Schatull

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SCHATULL på benställning, 1800-talets slut, barockstil, ek, beslag i mässing, insatslåda, mått skrin höjd ca 25, 47x27 cm, total höjd ca 58 cm

Slitage, löst defekt lås medföljer, nyckel saknas

498134

2017-11-04