Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SPEGEL, tidigt 1900-tal, genombrutet krön, bemålad samt delvis förgylld, ca 130x60 cm
Visst slitage, smärre skador
498149
2017-11-04
Gör en kostnadsfri värdering här