Spegel

Spegel
Spegel
Spegel
Spegel
Spegel
Spegel
Spegel
Spegel

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SPEGEL, tidigt 1900-tal, genombrutet krön, bemålad samt delvis förgylld, ca 130x60 cm

Visst slitage, smärre skador

498149

2017-11-04