Stig Lindberg

Stig Lindberg
Stig Lindberg
Stig Lindberg
Stig Lindberg
Stig Lindberg
Stig Lindberg

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

STIG LINDBERG (1916-1982) (3): ´´Askungen´´, ´´Skönheten och odjuret´´, komposition, 2 signerad i trycket och daterad Stig L, 77,81, 1 signerad Stig L 156/200, litografi, bildmått ca 26x19, 28x22, 23x15 cm

498154

2017-11-04