Ernst Norlind oljemålning

Ernst Norlind oljemålning
Ernst Norlind oljemålning
Ernst Norlind oljemålning
Ernst Norlind oljemålning

Klubbat för:

8 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ERNST NORLIND (1877-1951): Stork i vattendrag, olja på pannå, monogramsignerad E.N., ca 46 x 38 cm

498161

2017-11-04